ESHOP

Zelené reference

Zkušenosti zákazníků a jedlíků zelených potravin Green Ways

Dagmar - terapeut, lektor

Se zelenými potravinami Green Ways jsem koketovala od jara 2014, kdy jsem natrvalo přestala kouřit. Pravidelně je pak užívám od listopadu 2014. Od té doby mi nesmírně vzrostla energie, stala jsem se skutečným a šťastným nekuřákem a i díky nim jsem byla schopná bez „chemikálií“ zvládnout depresivní stavy, které u mě trvaly s malými přestávkami 3 roky …

Můj syn sjíždí Zelenáče také od listopadu 2014 – do února jsem mu ječmen ředila v černorybízovém džusu – teď už pije klasický zelený nápoj. Od té doby měl jednou chřipku a asi dvakrát kašel a rýmu. Oboje jsme zvládli jen zvýšením dávek chlorelly a ječmene – žádné alopatické léky – žádná antibiotika.

Můj ufrflaný otec se k nám v jízdě na zelené vlně přidal v dubnu 2015. Od té doby nebere léky na zažívání a vyprazdňování … všechno jede samo :-):-):-)

Výstřižek

Eva - výživový poradce, lektor zumby

Ječmen Green Ways užívám několik měsíců. Jako výživový poradce jsem věděla, že živé potraviny jsou pro stravu každého z nás potřeba. Ječmen mi od začátku chutnal a dodnes špatně chápu ty, kteří se u něj na začátku ošklíbají.

Po prvním měsíci jsem cítila zlepšení občasných kvasinkových infekcí. Dnes si ječmen míchám na každé své cvičení zumby, pomáhá mi dobře regenerovat a doplňovat pohybem vydané živiny.

hubnout a zároveň vyživovat tělo
fotka Leona

Leona - fyzioterapeut, masér

Zelené pijeme a jíme celá rodina 3 měsíce. Začali jsme s dcerou hlavně proto, abychom se zbavily exémů. Tady musíme ještě vydržet, chvíli asi potrvá, než se naše tělo vyčistí.

Další důvod byl ozdravení jídelníčku. Syn vůbec nechce jíst vařenou zeleninu, syrovou jen trochu, tak jsem ráda,že mu můžu dodat potřebné vitamíny a minerály. Jaké bylo překvapení, že si o ječmen sám říká a chlorelu dokonce kouše. Tam už vidím výsledek, protože se lepší ve fotbale a lépe regeneruje.

A nakonec manželovi, tomu se upravilo zažívání, s kterým měl vždy problémy.

Já sama pozoruju, že se mi upravují chutě a sám o sobě se pozvolna mění můj jídelníček :-).

Imunita a zelené potraviny Green Ways

adult-18604_640

Lucie a František

Se zelenýma potravinama jsem začala v podstatě na konci mého prvního těhotenství, kdy jsem se po pravidelných dávkách Ječmene, 2x denně, začala vnitřně čistit. Mě osobně bylo báječně, žádné problémy, krom lehkého otoku nohou, jsem nepociťovala (a to všichni strašili co všechno sebou těhotenství přináší), jen moje kožní problémy, do té doby jsem žádné neměla, nabraly obrátky….nebylo to vůbec příjemné jak se tělo zbavovalo odpadu, nečistot a špíny, za léta nashromážděné v mém těle, ale prostě musela jsem vydržet a po porodu mého syna na to nebylo ani moc času a přemýšlení…vyrážky časem začaly samy ustupovat, poslední výrazné projevy byly na podzim minulého roku a od té doby mám klid. Jelikož můj syn, kterého jsem kojila, v podstatě přijímal Ječmen přes mateřské mléko, nikdy jsem s ním neřešila žádné střevní potíže jako většina maminek, které byly nešťastné nejen z toho, že jejich miminka po kojení bolela bříška, neboj nedej bože ještě horší potíže. U nás byly klidné noci, šťastné dítě, které prospívalo a samozřejmě také spokojená maminka, protože v podstatě jsem spala skoro celou noc.

Malému je nyní něco málo přes 16 měsíců a každé ráno, tak jak jsem navyklí, pijeme Ječmen společně ze šejkru:) Chlorelu, jednu tabletu denně, mu vždy rozmačkám na prášek a přidávám do jídla. Zároveň si díky Zelenáčům sama doplňuji vitamíny a potřebné látky pro sebe a své tělo, čekáme v prosinci narození našeho druhého syna, ale ten má tu výhodu, že na Zelené potraviny bude zvyklý opravdu od malinka:) se Zelenýma potravinama se cítím dobře, dodávají potřebnou energii vše zvládat, hlavně v tom finiši ve kterém se nyní nacházím, a od té doby co jím jak Ječmen tak Chlorelu, jsem nebyla ani jednou nemocná, žádná rýma, žádná chřipka a nedej bože horší nemoce.…musím říct, že i na malém vidím jejich prospěch, nebývá nemocný jako ostatní děti jeho věku, které většinou už chodí k doktorům, alergologům, do nemocnic a podobně, protože jsou hodně nemocné nebo mají aspoň nějakou tu vyrážku na těle.

Jsem ráda, že díky Grenn Ways jsem objevila pramen energie, vitamínů a vitality, a ještě je všemu přírodně a ekologicky.

A jako velké pozitivum beru i to, že po narození mého prvního syna, minulý rok na konci června, jsem v září minulého roku měla opět stejnou velikost oblečení jako před porodem:) před druhým těhotenstvím šlo dokonce kila ještě více dolů!

PS: Zelenáčům ještě stále odolává můj manžel, ale je pravda, že jakmile má jakékoli zdravotní potíže ( naštěstí opravdu u něj ,,jen,, nachlazení, střevní potíže, občas stres z práce), dopřeju mu k vypití Ječmen, pár tablet Chlorely a vždy mu to pomůže, takže pomalými krůčky zdolávám Mount Everest:)

http://www.lenkafucikova.cz/zelene-potraviny-green-ways/

Zuzana

Žádným vážným zdravotním problémem jsem netrpěla, ale od malička jsem bývala častěji nemocná, dost často i na antibiotikách a velmi často tobyly angíny a záněty nosohltanu.Když jsem začala jíst chlorellu, okamžitě jsem pocítila, jak se cítím dobře. Přišla nová, čerstvá energie, najednou jsem se ráno cítila vyspalá a plná síly, dokonce mi stačilo spánku míň. zPřestala jsem mít chutě na sladkosti, zmenšily se porce jídla, které jsem jedla. Asi po měsíci přišlo bolení v krku. Angína, to je jasné, věděla jsem, že po víkendu, kdy mi bolest začala, budu muset 100% k doktorce a odnesu si antibiotika – jako vždy. K mému překvapení se nic takového nestalo.

Zelené potraviny Green Ways a zvířata

two-race-dogs-750570_640

Jan

Mám psa 12 let, jmenuje se Dupík. Někdy na začátku prosince přestal chodit. Po několika (každodenních) návštěvách mi veterinář doporučil pejska utratit. Do toho se mi před svátky nechtělo. Dohodli jsme se, že mu budu injekce píchat sám, abych ho jakž takž udržel a po novém roce ho nechám uspat.  Injekce jsem mu píchal ráno a večer. Jednou večer mi po injekci ležel u nohou a já jsem mlsal zelené, když mi upadla tabletka řasy. Okamžitě ji schlamstnul. Dost mne to překvapilo. Tabletky od veterináře byl problém do něj dostat. Nabídnul jsem mu tedy znovu dvě tabletky řasy. On je okamžitě slupnul. Usoudil jsem tedy,  že je „zblblej“ po injekci. Od té doby se mnou pravidelně zelení. A jak je na tom Dupík dnes? Má se čile k světu, běhá se mnou na procházky  a lidé, kteří ho tehdy viděli naříkat, nevěří, že je to ten samý pejsek.

Sportovci a zelené potraviny Green Ways

fitness-594143_640

Petr

Potom, co jsem začal se zelenými potravinami, se mi úplně změnil život a všechny mé zdravotní problémy zmizely. Když se o mě chřipka pokouší, zdvojnásobím dávky chlorelly a ječmene a do tří dnů jsem zas fit. Chronickou rýmou netrpím, a únavou už vůbec. Naopak jsmem plný energie a cítím se jako nikdy. Zelené potraviny jsou pro mé tělo tím nejlepším palivem, jaké si můžu v dnešní době dopřát.

Poctivým studiem jsem zjistil, že ječmen obsahuje synergické aminokyseliny důležité pro regeneraci a zvětšování objemu svalů. Tyto tři aminokyseliny zvané BCAA, tj. leucin, izolecin a valin jsou všeobecně známé a používané v potravních doplňcích pro sportovce. Energetické nápoje a další doplňky jsem vyměnil za ječmen, který popíjím před, během a po tréninku pro doplnění důležigých vitamínů, minerálů a dalších výjimečných látek.

running-573762_640

Mudr. Miroslava Plchová

Do mého pracovního programu jsem zařadila i Zelené potraviny, Chlorellu pyrenoidosu a šťávu z mladého ječmene Green Ways. Stalo se tak po zjištění jejich složení, které mě připomínalo staré časy, kdy jsem jednotlivé byliny s úspěchem používala u svých sportovních svěřenců jak k léčbě tak prevenci.
Již mnoho zimních i letních olympiád bylo úspěšně zvládnuto právě za pomoci přírodních prostředků a právě na posledních se podílely peruánské byliny i Zelené potraviny.
S velkým úspěchem jsem je použila tam, kde docházelo k přetěžování jater u náročných sportů nebo po onemocněních jako je například infekční žloutenka nebo mononukleosa, která jsou velmi rozšířená.
skier-659923_640

Gabriela Soukalová

Hodně věřím přírodním doplňkům, jím chlorellu, ječmen. Nevím, jestli to je psychika, ale mám pocit, že regeneruju líp.

hockey-100732_640

Jakub Čutta - lední hokej

Byl jeden z prvních hokejistů, kteří začali trochu jinak přemýšlet. Od prvního okamžiku (od roku 2002), zařadil ,,zelenáče,, do svého jídelníčku. Dnes jsou jeho běžnou stravou. Protože vidí, jak moc mu zelené potraviny pomáhají, staly se základem zdravé stravy celé jeho rodiny. I jeho mimiko – Matyas, už cumlá zelené, a já pevně věřím, že i on bude díky zeleným potravinám šikovný jak jeho otec.