ESHOP

Yoga pro děti

Děti jsou naše budoucnost!

Pokud milujete yogu, přijďte a veďte i své malé miláčky k přirozeném pohybu a yogovým ásanám. Využijete tisíce let staré moudro o těle, duši a mysli v jejich i svůj prospěch….

Nové dětské lekce pohybové a yogové výchovy probíhají od února v Centru Prahy ve studiu YOGY Francouzská 110).  Maximální počet účastníků je 10.

Lekce jsou vedeny zkušenými a certifikovanými lektory se zkušeností s vedením kurzů pro děti. Cílem není vytvářet dril a tlak na děti, ale naopak se nechat jimi samými inspirovat, nadchnout je pro yogu, pohyb a příběhy z dalekých krajů, které rozvinou jejich fantazii, vnímání vlastního těla a přirozenou podporu pohybů, které vedou ke zdravému harmonickému rozvoji těla i duše, vnitřnímu klidu, radosti a rovnováze.

Děláme to tak, aby pohyb a yoga děti i nás bavily 😉 ... S láskou ...

TERMÍNY LEKCÍ

Yoga pro maminky s miminky (děti do 1 roku) středa 11.30 - 12.15 h

Yoga pro nejmenší. Víte, že první pohyby, pasení koníků a další pro miminka charakteristické pohyby se nápadně podobají yogovým ásanam? Nechme se inspirovat svými dětmi a rozvíjejme tyto pohyby a pozice spolu s nimi. Po porodu vám yoga pomůže dostat se rychle zpátky do formy, podpořit hojení po porodu, ale i srovnat hladinu hormonů, kterou těhotenství i mateřství hodně rozkývalo.  Kurz je vhodný 2 měsíce do doby, než bude vaše dítko samo běhat. Pokud je vaše ratolest již větší, můžete navázat nebo i v průběhu kurzu přeskočit ke starším dětem.

Termíny lekcí: necvičíme v době květnových svátků a v období letních prázdnin.

Yogová pohybová výchova pro děti od 1 roku čtvrtek 14.30 - 15.15 h

Yoga a pohybová výchova pro děti od 1 roku. Dětská yoga je jiná, než yoga pro dospělé. Děti potřebují podněty pro svůj rozvoj. Proto kombinujeme yogový pohyb s říkadly a děláme tak cvičení pro děti zajímavé. Zařazujeme i další pohybové aktivity, které děti ke zdravému yogovému pohybu přirozeně vedou.

Termíny lekcí: necvičíme v době letních prázdnin

Yogová pohybová výchova pro děti od 2 let čtvrtek 15.15 - 16 h

Yoga a pohybová výchova pro děti od 2 let. Děti jsou již vnímavější a sami nám dokáží napovědět, co je v pohybu nejvíc baví a kde jim naopak může pomoci naše podpora. Děti potřebují podněty pro svůj rozvoj. Proto kombinujeme yogový pohyb s pohádkami a říkadly a děláme tak cvičení pro děti zajímavé. Zařazujeme pohybové aktivity, které děti ke zdravému yogovému pohybu přirozeně vedou.

Termíny lekcí: necvičíme v období letních prázdnin

Nenašli jste všechny potřebné informace? Chcete přihlásit své děti do kurzu? Napište nám ..

Stačí vyplnit formulář a ozveme se vám co nejdříve zpět.

Těšíme se na Vás a Vaše děti v některém z kurzů.

Telefonický kontakt pro informace ke kurzům 604 521 800

Kurzy pořádá:

Inspirujme se a nechme se vést přirozenými yogovými schopnostmi vlastních dětí. NAMASTÉ

CENY LEKCÍ

Cena jednorázové lekce 199,- Kč

Chcete si vše jen vyzkoušet? Přijďte mezi nás a zkuste, jestli pro vaše dítko a hlavně pro vás je yoga ta pravá. Cena je u jednorázového vstupu úmyslně výrazně vyšší než hodina v celém kurzu. Snažíme se motivovat rodiče k pravidelnému navštěvování kurzů, abychom se nestali my ani vy věčnými začátečníky 😉

Cena kurzu za pololetí 2.400,-

Cena za  celé pololetí  2400,- Kč