ESHOP

Naši LEKTOŘI

yogalenkafucikova

Lenka Fučíková

Autor myšlenky, garant kvality lekcí a spokojenosti klientů :). Ale hlavně nadšený lektor všech, kteří s yogou začínají. Yoga je pro mne mimo jiné neustálý proces hledání hezčího pocitu ve vlastním těle a pocitu z vlastního těla. A o to tu přeci jde, být spokojenější, krásnější a šťastnější :-D. Yoga je pro mne CESTA jak k těmto pocitům dojít. NAMASTÉ

Lenka Fučíková

víc o mne můžete najít taky v tomto odkazu

yogalenkafucikova_Pavla_Adamova

Pavla Adamová

Jóga si mě našla až v době, kdy jsem si začala říkat, že už nic nehledám. Že mám vše a že už mě nemůže jen tak něco překvapit. Ale překvapení přišlo a našla jsem ho “překapivě” sama v sobě. A to ve chvíli, kdy jsem našla cestu k józe. Jóga je pro mě cesta do nitra. Cesta do duše, cesta k sobě. A právě díky spojení fyzického těla s duší, kdy se během cvičení napojíte na tok energie, na dech a na podstatu bytí, je to co józe dává jedinečnost a to, co ji odlišuje od ostatního pohybu. A v době, kdy jde především o výkon, nám jóga může ukázat že perfektní výsledky nemusíme hledat v časech a číslech, ale především ve spojení sami se sebou.

Pavla Adamová

yogalenkafucikova Šárka

Šárka Jirků

Snad odjakživa jsem měla ráda sport a pohyb. Vždycky jsem vyhledávala takové aktivity, při kterých se můžu pořádně zničit. Postupem času jsem ale zjistila, že potřebuji něco VÍC.  Lépe vnímat vlastní tělo, zlepšit koncentraci, porozumět svým pocitům, umět vypnout a relaxovat… A jóga mi dala a stále dává VÍC. A když mám potřebu se pořádné zničit, tak i to jóga dokáže :-D.

Šárka Jirků

yogalenkafucikova_Blanka

Blanka Doubková

Vprůběhu let jsem vyzkoušela nejrůznější formy pohybu.V dětství scénický tanec, později tai-či, africký tanec a nejrůznější formy aerobiku a posilování. Jógu jsem průběžně využívala jako kompenzaci knáročnějšímu posilování, ale přišlo mi, že sama o sobě není moc účinná. Postupem času však přišla potřeba hýbat se pravidelně a smysluplně, ne se jen jednou týdně někde sedřít a zbytek času sbírat odvahu k dalšímu cvičení. Znovu jsem objevila jógu a začala kombinovat dynamické lekce s těmi klidnějšími, podle toho o co si moje tělo zrovna říkalo. Začala jsem cvičit pravidelně i doma a zjistila jsem, že účinky cvičení, po kterém mě druhý den nic nebolí jsou daleko větší než nárazové posilování. To co mě na józe stále fascinuje je její jednoduchost, jak v principech pohybu, tak v možnosti zacvičit si prakticky kdekoliv a kdykoliv a zároveň variabilita cvičení od jemného protažení a relaxace až k fyzicky náročnějším formám. Neustále nacházím nové možnosti svého těla a čím dál víc mi dává smysl i propojení fyzického cvičení s psycho-mentálním rozvojem. Ve svých lekcích se zaměřuji na správné nastavení pozic ve spojení s dechem, tak aby byl pohyb přirozený a prospěšný.

Blanka Doubková

yogalenkafucikova vercajandova

Verča Jandová

Sportu se věnuji již odmala, nejprve jsem chodila cvičit s mamkou do Sokola, po té mě k němu na dlouhou dobu připoutal můj tatínek, a to v první třídě ZŠ. Bylo to karate, které jsem po pár letech začala dělat i závodně a vydržela jsem u něj 16 let, splnila jsem si většinu svých soutěžních přání. Karate jsem nahradila gymnastikou a udělala si trenérskou licenci fitness trenérky a další potřebné kurzy pro mou sportovní a trenérskou kariéru. Dnes cvičím všechny věkové kategorie od miminek po seniory. Při mé práci trenérky a výživové specialistky souběžně od 18 let působím v Sokole, jako cvičitelka žen a dětí ve všestrannosti, ale i aerobiku, zumby, posilování apod. Nedávno jsem dokončila Vysokou školu ekonomickou v Praze a stala jsem se inženýrkou. Avšak poslední rok před ukončením školy, jsem zjistila, že mne víc než ekonomická témata zajímá vlastně, to co jsem dělala celý život a to zdravý životní styl. Proto jsem se dala vlastní cestou, radím lidem co jíst, jak cvičit a především jak přemýšlet, protože všechno začíná v naší hlavě a to myšlenkami.

Verča Jandová