ESHOP

Ceník služeb

Vše má svou cenu a hodnotu. Yoga je záležitostí hodně duchovní, přesto i za ni žádáme svoji odměnu. Spolu s cenou jde ruku v ruce i kvalita námi nabízených služeb. Věříme, že budete spokojeni a že yoga a naše další služby vám přinesou do života trochu víc klidu, potěšení a sebejistoty :). NAMASTÉ

Ceník platný od 1.6.2019

Lekce yogy 60 minut 169,- Kč

Do 1.6. 2019 je cena 60ti minutové lekce placené jednorázově 149,- . 60 min je nejběžnější lekce v rozvrhu yogalenkafucikova.

Lekce yogy 90 minut 229,- Kč

Do 1.6. platí cena 199,- za 90 minutovou lekci. Lekce yogy s prodlouženou částí věnovanou asanam i prodlouženou relaxační a meditační částí. Najdete ji v rámci mimořádných lekcí a akcí. Zaměřuje se nejen na cvičení, ale také na pochopení správného provedení prováděných asan. V závěru lekce pak větší čas věnujeme i relaxačním a dechovým technikám.

Permanentka 30 kreditů = 10 vstupů (á 60 min) 1499,-

Permanentka na 10 libovolných lekcí yogy, pilates, meditace nebo kruhový trénik. Permanentku máte nabitou 30 ti kredity. Za každou 60ti minutovou lekci se vám odečítají 3 kredity. Za 90 ti minutovou lekci 4 kredity. Na všechny lekce, které najdete v našem rozvrhu můžete tuto permanentku uplatnit. Své hodiny si prosím rezervujte v předstihu, abychom mohli garantovat vaše místo na podložce ;-).

Platnost permanentky je 3 měsíce od jejího vydání.

Permanentka YOGA na 3 měsíce 2999,- Kč (neomezený počet cvičení)

Neomezená permanentka na yogu ve Studiu na Francouzská 50, nebo na jakékoli lekce venku.

V rámci našich slevových akcí je možné permanentku koupit za akční cenu 2499,- Kč. Pro akce sledujte stránky, případně se o nich dozvíte ve studiu.

 

Indivuduální lekce yogy mimo rozvrh 699,- Kč

Individuální lekce yogy ve studiu Francouzská 110, případně venku při vhodném počasí. Cena nezahrnuje ani čas ani cestovní náklady v případě dojezdu za klientem.

Natočení videa pro domácí cvičení 899,- Kč

Poradenství, konzultace ZDARMA v průběhu yogových akcí a hodin, jinak 699,- Kč za hodinu

Sestavení individuálního jídelníčku na míru 1699,- Kč

MEZI VERONIČINY SLUŽBY TAKÉ PATŘÍ:

  • Konzultace 24/7
  • Sestavení tréninkových plánů
  • Osobní tréninky
  • Vše Veronika nabízí také v online verzi
  • Veronika se takes četně věnuje natáčení videí s návody na cvičení
  • Sestavení jídelníčku na míru
  • Praktická a žitelná doporučení pro dodržování sestavených výživových plánů
  • Konzultace jídelníčku
  • Doporučení stravovacích zásad s ohledem na individuální potřeby (hubnutí, regenerace kloubů, svalů, vazů, odstraňování bolestí, kompenzace sportovní, stresové zaměstnání apod.)

Máte zájem o jídelníček? Klikněte na červené tlačítko nebo nám napište mailem na rezervace@lenkafucikova.cz

Chcete se ještě cokoli zeptat? Napište nám na mail rezervace@lenkafucikova.cz. Veronika nebo já (Lenka) vám rádi odpovíme.