Košík

KDO JSEM

Letní meditace_07_2015
026
Se zeleným na kole 06_15
2013-02-24-050
028
030
048

"Před 3 lety jsem zařadila 1 dobrý zvyk do svého života. V té době jsem byla nemocná a nešťastná. Dnes díky tomuto zvyku žiji své sny :)."

Kdo jsem?

Když si vzpomenu, kdo jsem byla před tím, než jsem se začala zabývat zdravím a životní cestou změny. Potkali by jste holku, která se na venek snažila skrýt spoustu pochyb ve svém nitru. Nevěřila jsem si, bála jsem se mít na věci vlastní názor, často jsem v diskusích ani nepromluvila, protože jsem si myslela, že můj názor je špatný a kdybych ho řekla, bude to špatně.

Tak se stalo, že jsem si ukládala do těla hodně stresu. Ten jsem po narození dcer přenášela i na ně. Aby toho nebylo málo, začala jsem mít problémy ve vztahu s partnerem, které to vše ještě znásobovaly.

Moje holky byly od malička často nemocné, stres se podepisoval na nás všech třech. Z každé zvýšené teploty jsem byla vynervovaná, bála se, že zase skončíme u polykání prášků. Donutilo mě to ale hledat. Hledat bylinky, sirupy a věci, které by pomohly jim a pak i mě.

Tím jsem v přírodní léčbě nabrala spoustu zkušeností, zjistila co funguje a co ne, podařilo se mi najít přírodní cesty, které dnes vím, že fungují aniž bych zodpovědnost za své zdraví a zdraví rodiny musela odevzdávat do rukou antibiotik a lekařů.

Nakonec  jsem si hledání souvislostí mezi tělem, stravou a duší zamilovala. Odešla jsem z dobře placeného zaměstnání a vydala se na cestu předávání zkušeností. Na cestu doporučení toho, co i pro Vás může být tím nejlepším, najít vlastní zdraví. Na téhle cestě jsem poznala sama sebe, získala sebevědomí a sebedůvěru.

Dnes už Vám svůj názor řeknu od plic, vím přesně, kdy si mohu za svou pravdou skálopevně stát a kdy nakonec dojde na moje slova, i když člověk přede mnou to ještě nevidí. A to je správně, prochází svým vlastním POZNÁNÍM. To je pro nás to nejužitečnější, poznat, pochopit sami sebe. To za nás nikdo neudělá.

Čím se zabývám?

Mou ambicí je rovnováha těla, duše a mysli. Dělám to proto, abych mohla žít ve zdraví já, moje rodina a lidé kteří ke mě přicházejí. Mohu být na cestě ke zdraví Vaším průvodcem, pokud to budete chtít. Ráda budu pootvírat dveře s informacemi, které Vám mohou pomoci. Předávat Vám jednoduché návody a pomocnou ruku, které pomohou, pokud budete chtít pomoci. Co ANO a co NE si už vyberte sami.

Jak pracuji?

Mou hlavní činností je komunikace a předávání informací. U každého člověka, který ke mě přichází, nebo kterého oslovím, se zaměřuji konkrétně na něj. Snažím se mu poskytnou maximum jednoduchých faktů, emocí a inspirativních příběhů, které ho mohou oslovit a posunout dál ke zdraví a sama sobě. Z těchto informací si každý vybere ty své. Některé vnímáme, jiné zpočátku přecházíme. Stejně jako já před časem, ale vlastně i teď.

Jako podporu pro sebe i své klienty využívám zejména zelené potraviny Green Ways, cvičení yogy a čisté potraviny jako takové. Tyto 3 věci usnadňují a urychlují cestu ke zdraví. CESTU k víře v sebe a vlastní tělo.

Přeju Vám na cestě za zdravím hodně štěstí a zdaru!

Moje pocity (Publikováno 28.5.2014)

Dnes jsem měla krásný den. Ráno jsem si vyjela na kole a i když jsem každou chvilku zastavovala a vyřizovala pracovní hovory, bylo to přesně tak, jak jsem snila, když jsem chodila do zaměstnaní….nemuset do žádné kanceláře. Užívat si jaro, když je a pracovat klidně jako teď, pod stromem s klidem v srdci, že se mohu za hodinu zase věnovat dceři, když skončí její kroužek. A víte co, pracuji s radostí a hlavně efektivněji, protože právě tohle mě motivuje, to ze můžu. Ale proč to všechno píšu. Jen chci uvést to, že jsem konečně našla, co jsem hledala práci, kde můžu. A těch mých můžu je hodně. Můžu si vydělat dost peněz, můžu přitom mluvit pravdu a můžu pracovat odkud chci a také se můžu věnovat svým dětem. Můžu pracovat i na kole a můžu mluvit s lidma a hlavně také můžu na sobě pracovat v duchovní i profesní rovině…. A za tohle všechno nemusím nic platit. Naopak, za to platí mě. A ptáte se, co za to musím já? No nemusím nic, já teď za to chci. Chci říkat lidem o věcech, které mi přijdou skvělé, chci sem tam skvělou věc někomu nabídnout a hlavně chci potkávat skvělé lidi. A to se mi daří. Vlastně ty, co nejsou skvělí už ani nevidím. Tak hodně štěstí při hledání i Vám. Inspirujte se, ráda Vám o skvělých věcech povím! Našla jsem je spolu s partou v Green Ways.

Co miluji?

 • svou rodinu, do které počítám i blízké přátele
 • svého psa, kterého jsem dlouhou dobu nechtěla
 • výlety přírodou, pěšky i na kole
 • koupání v přírodních vodách
 • pohled na vodní hladinu a přírodu v dáli
 • vůni dřeva, posekané louky a květin
 • yogu a pocit, který přináší mému tělu
 • jízdu na kole, na lyžích a in-line bruslích
 • chvíle pro sebe

Milníky a důležité životní body na mé cestě

 • Email Academy Online (2015)
 • Internetový marketing MAVO (2015)
 • Do svého života jsem zařadila každodenní meditace (2015)
 • Hatha yoga lektor Power yoga academy (2014)
 • Odchod z korporátního světa marketingu a obchodu (2014)
 • Vznik eshopu Pro-Mamy.cz (2013)
 • Odborný poradce firmy Green Ways (2013)
 • Zdravotní komplikace se zády mě přivedly k yoze (2008)
 • Velké zdravotní komplikace v rodině i moje mě přivedli k alternativnímu způsobu léčení, poznávání sebe sama a první návštěvě terapeuta východní medicíny.
 • Channel marketing manager, key account manager Intersnack a.s., Nestlé s.r.o, Opavia-Lu, Čokoládovny a.s. (1997-2014)
 • Vysoká škola ekonomická – obor podniková ekonomika a marketing (1993-1998)
 • Basketbal – dorostenecká liga, 2. liga žen, Pražský přebor (Orbis Praha, SK Praha 4, Ekonom 1982-1999 )
 • Dětství a babička s dědou, moje máma s tátou, kteří svou rodinu bezmezně milovali.
 • Babička, která sbírala byliny a dávala nám je jako dětem. Maminka, která si recepty od babičky (své tchyně) zapisovala. Po čase jsem je použila i já.

S E R I Á L 

REGENERACE TĚLA a DUŠE

chakras"Šťáva našich čaker"

PŘIHLÁSIT SE