ESHOP

KDO JSEM

“Před 6ti lety jsem zařadila 1 dobrý zvyk do svého života. V té době jsem byla nemocná a nešťastná. Dnes díky tomuto zvyku žiji své sny :).”


KDO JSEM

Mou ambicí je rovnováha těla, duše a mysli. Dělám to proto, abych mohla žít ve zdraví já, moje rodina a lidé kteří ke mě přicházejí. Mohu být na cestě ke zdraví Vaším průvodcem, pokud to budete chtít. Ráda budu pootvírat dveře k ukrytým schránkám, které máte sami v sobě. Předávat Vám jednoduché návody a pomocnou ruku, dobrou radu 🙂. Co ANO a co NE si už vyberte sami.

 


JAK PRACUJI

Lektoruji YOGU. Ale rozdíl je v tom, že vám nikdy nebudu říkat jen upažte nebo vzpažte. Nato můžete chodit do sokola :D. Budu vám u pozic trpělivě a s láskou vysvětlovat, který pohyb a který proces v těle spolu souvisí. Proč je v dnešní době potřebné to, či ono. To abyste měli nejen návod, ale i důvod. Čin, ale zůstává na vás ….

 


KDO JSEM BYLA

Na začátku prostě dítě ze zdánlivě harmonické rodiny. Měla jsem nejúžasnější maminku na světě, úžasné prarodiče a otce, který si dceru vždycky přál.

Po dětství přišla etapa hráčka basketbalu, který jsem milovala a dodnes miluji. Neznám krásnější kolektivní sport, který vás nutí přemýšlet, kombinovat, být ve střehu, rychle se rozhodovat a hlavně rychle reagovat. Nikdy jsem nebyla skórujícím zakončovatelem, kterého byste našli ve výsledkové listině s nejvíc vstřelených bodů.

Zato jsem vždy byla duší týmu. Člověkem, který dokáže strhnout svou láskou ke hře k výkonům, ve které už ostatní ani nevěří. Vždycky jsem milovala akci, která se teprve rodila a vznikala. A ten pocit, když přesně tak, jak jste ji vytvořili ve své hlavě, proběhla i v realitě … tvorba a realizace myšlenky, tak aby se stala skutečností… to byla vždy a dodnes je moje parketa.

Ta chvíle, když nikdo nevěří, ale vy ano, vy víte, věříte, milujete a pak už jen hledíte na výsledek. To jsou vzpomínky na mou basketbalovou éru, která trvala až téměř do 25ti let.

Pak přišla etapa „kariéra“ v zaměstnání. Následoval útěk z nesmyslů do krás mateřství – dvojnásobného.

Ale zpátky jsem se už nezapojila příliš dobře. Ve srovnáním s mateřskou láskou mi žabomyší války korporátního businessu přišly nesmyslné. Jsem srdce a jazyk na dlani, proto jsem musela opustit vrata korporátu v Nestlé a posléze i Intersnacku a vrhla se na splnění dalšího svého snuPODNIKÁNÍ. Nikdo nevěřil, tak jako kdysi na hřišti. Zejména ty nejbližší ne, ale dnes je to 3 roky, co lektoruji yogu a žiji svůj sen.

 

Pravdou je, že do akce mě donutilo vlastní tělo, zdravotní problémy mých dcer a rozvod s partnerem. Na začátku bylo “jen” popíjení zeleného ječmene a hlavně baštění zelených tabletek chlorely. Zdánlívé nic přineslo posléze všechno, co jsem si přála. 1 zvyk za druhým. První zelené, pak eshop se zdravými věcmi  a 3. v to hlavní YOGA. Důležité je, že jsem to nikdy nevzdala a dostala se tam, kdy jsem chtěla být….. Z kanceláře do pohodlí domova, kde pracuji. Ze židle na yogovou podložku a do tepláků. Navíc v mých 40ti letech mám postavu, kterou jsem si přála mít ve svých 20ti. A pak, že to nejde….

 

 


MŮJ ŽIVOT V DATECH

Restorative YOGA, YOGOVÁ TERAPIE (2018)

Email Academy Online (2015)

Internetový marketing MAVO (2015)

Do svého života jsem zařadila každodenní meditace (2015)

Hatha yoga lektor Power yoga academy (2014)

Odchod z korporátního světa marketingu a obchodu (2014)

Vznik eshopu Pro-Mamy.cz (2013)

Odborný poradce firmy Green Ways (2013)

Zdravotní komplikace se zády mě přivedly k yoze (2008)

Velké zdravotní komplikace v rodině i moje mě přivedli k alternativnímu způsobu léčení, poznávání sebe sama a první návštěvě terapeuta východní medicíny.

Channel marketing manager, key account manager Intersnack a.s., Nestlé s.r.o, Opavia-Lu, Čokoládovny a.s. (1997-2014)

Vysoká škola ekonomická – obor podniková ekonomika a marketing (1993-1998)

Basketbal – dorostenecká liga, 2. liga žen, Pražský přebor (Orbis Praha, SK Praha 4, Ekonom 1982-1999 )

Dětství a babička s dědou, moje máma s tátou, kteří svou rodinu bezmezně milovali.

Babička, která sbírala byliny a dávala nám je jako dětem. Maminka, která si recepty od babičky (své tchyně) zapisovala. Po čase jsem je použila i já.