ESHOP

KDO JSEM

„Před 4 lety jsem zařadila 1 dobrý zvyk do svého života. V té době jsem byla nemocná a nešťastná. Dnes díky tomuto zvyku žiji své sny :).“

lenka2
LF_logo-02

Kdo JSEM? Čím se zabývám?

Mou ambicí je rovnováha těla, duše a mysli. Dělám to proto, abych mohla žít ve zdraví já, moje rodina a lidé kteří ke mě přicházejí. Mohu být na cestě ke zdraví Vaším průvodcem, pokud to budete chtít. Ráda budu pootvírat dveře s informacemi, které Vám mohou pomoci. Předávat Vám jednoduché návody a pomocnou ruku, které pomohou, pokud budete chtít pomoci. Co ANO a co NE si už vyberte sami.

Jak pracuji?

Mou hlavní činností je komunikace a předávání informací. U každého člověka, který ke mě přichází, nebo kterého oslovím, se zaměřuji konkrétně na něj. Snažím se mu poskytnou maximum jednoduchých faktů, emocí a inspirativních příběhů, které ho mohou oslovit a posunout dál ke zdraví a sama sobě. Z těchto informací si každý vybere ty své. Některé vnímáme, jiné zpočátku přecházíme. Stejně jako já před časem, ale vlastně i teď.

Kdo jsem BYLA?

Když si vzpomenu, kdo jsem byla před tím, než jsem se začala zabývat zdravím a životní cestou změny. Potkali by jste holku, která se na venek snažila skrýt spoustu pochyb ve svém nitru. Nevěřila jsem si, bála jsem se mít na věci vlastní názor, často jsem v diskusích ani nepromluvila, protože jsem si myslela, že můj názor je špatný a kdybych ho řekla, bude to špatně.

Tak se stalo, že jsem si ukládala do těla hodně stresu. Ten jsem po narození dcer přenášela i na ně. Aby toho nebylo málo, začala jsem mít problémy ve vztahu s partnerem, které to vše ještě znásobovaly.

Moje holky byly od malička často nemocné, stres se podepisoval na nás všech třech. Z každé zvýšené teploty jsem byla vynervovaná, bála se, že zase skončíme u polykání prášků. Donutilo mě to ale hledat. Hledat bylinky, sirupy a věci, které by pomohly jim a pak i mě.

Tím jsem v přírodní léčbě nabrala spoustu zkušeností, zjistila co funguje a co ne, podařilo se mi najít přírodní cesty, které dnes vím, že fungují aniž bych zodpovědnost za své zdraví a zdraví rodiny musela odevzdávat do rukou antibiotik a lekařů.

Nakonec  jsem si hledání souvislostí mezi tělem, stravou a duší zamilovala. Odešla jsem z dobře placeného zaměstnání a vydala se na cestu předávání zkušeností. Na cestu doporučení toho, co i pro Vás může být tím nejlepším, najít vlastní zdraví. Na téhle cestě jsem poznala sama sebe, získala sebevědomí a sebedůvěru.

Dnes už Vám svůj názor řeknu od plic, vím přesně, kdy si mohu za svou pravdou skálopevně stát a kdy nakonec dojde na moje slova, i když člověk přede mnou to ještě nevidí. A to je správně, prochází svým vlastním POZNÁNÍM. To je pro nás to nejužitečnější, poznat, pochopit sami sebe. To za nás nikdo neudělá.

Můj ŽIVOT v datech

Milníky a důležité životní body na mé cestě

 • Email Academy Online (2015)
 • Internetový marketing MAVO (2015)
 • Do svého života jsem zařadila každodenní meditace (2015)
 • Hatha yoga lektor Power yoga academy (2014)
 • Odchod z korporátního světa marketingu a obchodu (2014)
 • Vznik eshopu Pro-Mamy.cz (2013)
 • Odborný poradce firmy Green Ways (2013)
 • Zdravotní komplikace se zády mě přivedly k yoze (2008)
 • Velké zdravotní komplikace v rodině i moje mě přivedli k alternativnímu způsobu léčení, poznávání sebe sama a první návštěvě terapeuta východní medicíny.
 • Channel marketing manager, key account manager Intersnack a.s., Nestlé s.r.o, Opavia-Lu, Čokoládovny a.s. (1997-2014)
 • Vysoká škola ekonomická – obor podniková ekonomika a marketing (1993-1998)
 • Basketbal – dorostenecká liga, 2. liga žen, Pražský přebor (Orbis Praha, SK Praha 4, Ekonom 1982-1999 )
 • Dětství a babička s dědou, moje máma s tátou, kteří svou rodinu bezmezně milovali.
 • Babička, která sbírala byliny a dávala nám je jako dětem. Maminka, která si recepty od babičky (své tchyně) zapisovala. Po čase jsem je použila i já.