ESHOP

GREEN WAYS

Firma Green Ways je česká firma, která na našem trhu působí už 14 let. Po celou dobu

Chlorella a šejkr GWfunguje s pouhými 2 výrobky, šťávou ze zeleného ječmene a sladkovodní řasou chlorellou. To je pro mne důkazem zdravého obchodu, postaveného na základě pomoci lidem a nabídce

těch nejkvalitnějších produktů. V případě Green Ways jsou to zelené potraviny, které přesto, že nejsou léky, uzdravují nás a pokud chceme i naše životy skrze dodání trvalého zdravého zvyku do našich jídelníčků.

Tak trochu jiná firma

Firmu Green Ways vnímám jako opravdu odlišnou firmu, a to v dobrém slova smyslu. V ruce mám pádný argument.

Zatímco všechny ostatní firmy se Vám postupně snaží vnutit méně a méně kvalitní výrobek, v co možná nejnižší gramáži za stejnou cenu, firma Green Ways přistoupila k OPAČNÉMU kroku! Od září 2014, kupujete  od nás distributorů Green Ways za stejnou cenu  stejně kvalitní produkt, ale ve větším balení. V balení ječmene a chlorelly najdete o rovných 30g více za stejnou cenu a navíc ve stále stejně prvotřídní a zcela bezkonkurenční kvalitě, kterou naše tělo umí ocenit.

005Děkuji za Vaše rychlé reakce a dotazy. Moc mě těší Váš zájem o zdraví :).

Nové balení ječmene obsahuje 250g.
Nové balení chlorelly obsahuje 330g.

Při doporučeném množství za den Vám balení ječmene a chlorelly vystačí přibližně na 3 měsíce. Pokud začínáte po delší době, kontaktujte mne pro podrobné informace k nastoupání pro oba produkty. Pokud jíte zelené potraviny pravidelně, zůstaňte u Vašeho osvědčeného jedení a pití zelených potravin.

 

 

 

1 comment

  1. discover this info here

    I simply want to tell you that I am new to blogging and site-building and actually liked your web-site. Very likely I’m want to bookmark your website . You surely have beneficial posts. With thanks for revealing your website.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *