ESHOP

Čakrové oleje

CANVAS BOTANICALS

TRUE LOVE

Chacra oil which is as a sparkling buble. You never get enaugh.

Čakrový olej, který je jako  padající bublinky. Nikdy se ho nemůžete nabažit.

Use this oil sparkling light day or just for night and bring yourself to the age when Big Mother Shakti and god Shiva lived and overcome their MAGIC of LOVE. It is brought again to the world to bring JOY ana HAPPINESS and make the same in your HOME and MIND.

„We both love you all our kids Shakti and Shiva“ are saying.

Používejte tento olej blýskavé světlo dne nebo jen pro vaši noc a přineste sobě zpátky dobu, kdy žila Velká matka Shakti a bůh Shiva a obnovte KOUZLO (MAGIC) jejich magické LÁSKY, která přináší na svět radost, štěstí a přineste totéž do svých domovů, svých smutků a svého vědomí a mysli.

TRUE Magical Components

FLOWER and musical choises

If you feel often tired and you don´t know WHY? Our body is complex system of energy flow. It´s influence our psyche and our mind our inside peace. Breakdown of harmony can come through bad diet, stress or  with no relaxation. Thouse are once no way visible on your internal harmony, on our MIND and behaviour or fyzicaly on your body. If you have partner it can be visible also on partners body even it is yours. Chacra oils helps you find and harmonize these breakdowns and put them again to the HARMONY. Never mind on which level of evolution (meaning on which chacra) you are NOW.

Cítíte se často unavení a nevíte proč? Naše tělo je komplexním systémem toku energií, které ovlivňují naši psychiku a vnitřní klid. Nerovnováha, která vzniká špatnou životosprávou, přebytkem stresu nebo nedostatkem odpočinku, se dříve nebo později projeví na naší psychice a fyzickém těle. Oleje s vůní napomáhají ztracenou rovnováhu znovu objevit.

+ Every disharmony infulences precize part of your BODY and MIND
+ Každá nerovnováha má vliv na určitou část těla a mysli

+ Every disharmony is posible to HARMONIZE
+ Každá nerovnováha se dá napravovat.

+ Chacra oils and their parfume are best possibility how start to harmonize these disharmonies. There are dors or better gate to smooth harmonization of your BODY and MIND

Proč vůně umí přičarovat harmonii?

Domníváte se, že vůni není vidět? Myslíte si, že čich a vůně jsou smysly, bez kterých se obejdete? Omyl. Vůně a věda s ní spojená – aromaterapie – má na nás obrovský vliv. Dokáže podporovat procesy v těle a hlavně velmi intenzivně dokáže pracovat s naší psychikou. Ani psychiku není zdánlivě vidět, ale zato poznáte na první pohled člověka, který ji má vyladěnou. Stejně tak poznáte spokojenou ženu, krásně voní a krásu i vůni vyzařuje každá její buňka.

Klienti o olejích

Jana

Ahoj Leni, moc děkuji za olejíčky, vč dárečku. Jsou úžasné. S nimi budou lekce jógy zase o něčem jiném. Namaste

Anna

🙂 Jsem velmi spokojená s produkty.

Pavel